Головна сторінка

Місія

Зміст

Новини

Про нас

Посилання

Форум

Peace from Harmony
Міжнародний Договір Глобальної Гармонії для ядерного роззброєння

Глобальна Спілка Гармонії (ГСГ)

ГСГ – Міжнародна НВО з лютого 2005, об'єднуюча більше 300 індивідуальних членів з 48 країн і колективних членів з чисельністю більше мільйона чоловік в 80 країнах світу.
Засновник і президент ГСГ: Лев Семашко
Адреса: Вул. Хо-ши-Міна 7/4-42, Санкт-Петербург 194356, Росія
Тіл: +7 (812) 513-38-63
Факс: +78125133863
Веб-сайт: www.peacefromharmony.org
Э. пошта: leo.semashko at gmail.com або  tacvarthy at yahoo.com


 

23 травня – 22 липня 2009

======================================================

 

Міжнародний Договір Глобальної Гармонії

для ядерного роззброєння

 

Договір глобальної безпеки для ядерного роззброєння на основі

Загальній Декларації Гармонійної Цивілізації:

http://peacefromharmony.org/?cat=ru_c&key=401

Пілотний проект

 

Лев Семашко, Росія

Письменник Роберт Вейр, США

Проф. Ернесто Кахан, Ізраїль

Д-р Джеймс Ранні, США

і 49 прихильників з 20 країн:

З Росії - 21: Людмила Алферова, Світлана Ветрова, Юрій Дорофєєв, Іван Іванов, Дмитро Івашинцов, Володимир Кавторін, Наталія Сидорова, Генріх Ськворцов, Валерій Гергель, Ніна Гончарова, Євгенія Каминіна, Олександр Ольшанський, Олександр Семашко, Андрій Семашко, Петро Семашко, Андрій Смирнов, Микола Стрелков, Василь Смирнов, Наталія Потапова, Володимир Стрелков, Тетяна Целютіна.

З інших країн – 28: Марія Аськона, Ада Ахароні, Реймон Бачика, Нур Гилані, Марта Девіт, Такис Іонідес, Ренато Корсетті, Дімітріс Краніотіс, Гай Креки, Евелін Лінднер, Роза Лорд, Татомір Іон Маріус, Францисько Матос, Чарльз Мерсиека, Кає Мори, Матіш Муліж, Терренс Паупп, Сусана Робертс, Матрейя Рой, Бернард Скотт, Едуард Сороко, Олексій Стахов, Ладж Утега, Маріам Хан, Френк Хотарт, Толану Чакраварті,Джінг Юмінь, Таки Юріко.

Публікація Проекту:

російською мовою: http://peacefromharmony.org/?cat=ru_c&key=402

англійською мовою: http://peacefromharmony.org/?cat=en_c&key=376

іспанською мовою: http://www.peacefromharmony.org/?cat=es_c&key=95

французькою мовою: http://www.peacefromharmony.org/?cat=fr_c&key=128

японською мовою: http://www.peacefromharmony.org/?cat=jp_c&key=6

румунською мовою: http://www.peacefromharmony.org/?cat=ro_c&key=6

Преамбула

Ми, глави держав, урядів і незалежних міжнародних організацій, що підписалися нижче, вважаємо за необхідне підкреслити неспроможність доктрини заборони: «мир за допомогою сили» або «балансу національних сил», що веде до безперервної гонки озброєнь (Grenville Clark and Louis B. Sohn, 1958: http://www.san.beck.org/GPJ27-Clark-SohnPlan.html , etc.). Зараз необхідно «перевизначити безпеку для 21 століття» (Global Security Initiative, 2008: http://wage.wisc.edu/research/security_initiative/ ). Цей Договір перевизначає безпеку 21 століття через глобальну гармонію або доктрину «мир з гармонії» і відповідне мислення. Слова президента США Кенеді в 1961 на Генеральній Асамблеї ООН: «людство повинне покласти край війні або війна покладе край людству» залишаються актуальними до цих пір майже через 50 років. Альтернатива глобальної гармонії і відповідного мислення надихає нас на цей Договір і робить його необхідним, щоб реалізувати нову ініціативу ядерного роззброєння США і Росії, висунутої в сумісній заяві Президента Обами і Президента Медведєва 1 квітня 2009 в Лондоні.

Ми, глави держав, урядів і незалежних міжнародних організацій, що підписалися нижче, вважаємо за необхідне:

·Визнати цей Договір Глобальної Гармонії (ДГГ) як гаранта всесвітньої безпеки і ядерного роззброєння на основі Загальної Декларації Гармонійної Цивілізації.

·Прийняти на себе зобов'язання, накреслені в даному Договорі, по забезпеченню і зміцненню глобальної гармонії як гаранта загальної безпеки та ядерного роззброєння.

Ми, глави держав, урядів і незалежних міжнародних організацій, що підписалися нижче, вважаємо за необхідне погодитися з наступною структурою даного Договору:

·Преамбула: визначає призначення, початкові передумови і рольДоговору

·Загальна Частина: визначає загальне і повне роззброєння на основі Загальної Декларації Гармонійної Цивілізації

·Спеціальна Частина: визначає норми і вимоги глобальної гармонії у вирішенні однієї глобальної проблеми – ядерного роззброєння на основі Загальної Декларації Гармонійної Цивілізації

·Висновок: визначає організаційні і технічні сторони реалізації Договору.

Загальна частина

Ми, глави держав, урядів і незалежних міжнародних організацій, що підписалися нижче, вважаємо за необхідне визначити загальне і повне роззброєння на основі Загальної Декларації Гармонійної Цивілізації в наступних вимогах і нормах:

  • Створити всесторонню Програму загального і повного роззброєння на 50 років з щорічним скороченням армій і військових витрат на 2% в рік.
  • Створити План ядерного роззброєння на 10 років, починаючи з 2009, і вважати його необхідною частиною Програми загального і повного роззброєння.
  • Передбачити в Програмі загального і повного роззброєння створення в кожній країні Міністерств Гармонійного Миру, контролюючих роззброєння, скорочення військових витрат і їх використання для цілей гармонійної освіти і ліквідації крайньої убогості в світі.

Цей Договір признається як загальна платформа для наступних зусиль держав і цивільного суспільства у напрямі зниження загальної напруженості (Global Action to Prevent War: http://www.globalactionpw.org/?page_id=66):

  • Зміцнення багатобічних засобів вирішення конфліктів, захисту прав людини і запобігання озброєним зіткненням.
  • Скорочення національних збройних сил як поетапний процес роззброєння і заміни їх обмеженими силами ООН.
  • Підтримка національної політики миру і роззброєння, просування культури гармонійного миру і ініціатив гармонізації, таких як гармонійна/мирна освіта.

У просуванні глобальної гармонії як нової доктрини людської безпеки провідна роль належить новим інституційним структурам, особливо між- і неурядовим організаціям (Global Security Initiative, 2008: http://wage.wisc.edu/research/security_initiative/ ).

Спеціальна частина

Ми, глави держав, урядів і незалежних міжнародних організацій, що підписалися нижче, вважаємо за необхідне визначити наступні особливості, вимоги і норми глобальної гармонії відносно ядерного роззброєння:

  1. Ядерне роззброєння є одним з процесів глобалізації і найгострішою глобальною проблемою людства. Роззброєння якісно відрізняється від озброєння, вимагаючи загальної, прийнятної і необхідної для всіх народів цінності, науки і культури глобальної гармонії як гарант і загальна платформа, яку виражає Загальна Декларація Гармонійної Цивілізації.
  2. Ядерне роззброєння, ініційоване США і Росією в квітні 2009, відкриває нову епоху пріоритетної цінності і мислення глобальної гармонії.

Цей Договір разом із Загальною Декларацією Гармонійної Цивілізації визнаються в якості необхідного гаранту і загальної платформи всіх держав в розробці, узгодженні, затвердженні та виконанні наступних технічних договорів ядерного роззброєння:

  1. Загальної заборони випробувань ядерної зброї
  2. Контрольованого припинення виробництва матеріалів, що розщеплюються, для ядерної зброї
  3. Мінімальної місії заборони ядерної зброї на перехідному етапі до його повної ліквідації або «нуля»
  4. Нерозповсюдження ядерної зброї
  5. Розвитку мирної ядерної енергетики і міжнародного паливного банку
  6. Захисту всіх ядерних матеріалів в світі і запобігання ядерному тероризму.

(Ці Договори перераховані в мові Презідента Обами 5 квітня 2009 в Празі).

Цей Договір переносить центр виконання технічних Договорів з інспекцій і санкцій/погроз на міжнародну довіру, економічне і соціальне співробітництво народів в рамках норм глобальної гармонії.

Цей Договір признається як загальна платформа економічного і соціального співпраці всіх держав і народів в наступних напрямах:

  1. Цивільна ядерна співпраця в цілях збереження клімату, досягнення всесвітнього миру і викорінювання крайньої бідності
  2. Використання фінансових коштів, що вивільняються від ядерного роззброєння, на створення глобальної гармонійної/мирнї освіти, на будівництвошкіл, лікарень, житла і доріг в Африці, Азії, Латинській Америці і в країнах, що розвиваються
  3. Регулярні Саміти і Цивільні Конгреси на глобальному, регіональному і національному рівнях по ядерному роззброєнню і його вигодах
  4. Відродження Усесвітнього Руху за Мир через його перетворення в рух за «Мир з Глобальної Гармонії» у зв'язку з ядерним роззброєнням.

Висновок

 

Ми, глави держав, урядів і незалежних міжнародних організацій, що підписалися нижче, вважаємо за необхідне визначити тут Порядок введення, ратифікації і підписання цього Договору Глобальної Гармонії в наступних нормах:

  • Договір створюється Урядами США і Росії.
  • Договір набуває чинності після його ратифікації парламентами США і Росії.
  • Договір відкритий для приєднаннявсіх країн світу через його ратифікацію парламентами країн.
  • Кожна поправка, яка вноситься до Договору, ратифікується парламентами всіх країн, що приєдналися до Договору.
  • Після ратифікації Договір підписується розділом держави, уряду і міжнародних організацій.

Участь в Договорі міжнародних громадських організацій забезпечить співпрацю держав і світового цивільного суспільства.

ПІДПИСИ:

РОЗДІЛІВ ДЕРЖАВ І УРЯДІВ:

 

МІЖНАРОДНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

 

Сполучені Штати Америки, Президент .

 

Глобальний Союз Гармонії, Президент Лев Семашко

 

Російська Федерація, Президент .

 

Міжнародна Асоціація Педагогів за Мир, Президент Чарльз Мерсиека

 

Китайська Народна Республіка, Президент .

 

Усесвітня Асоціація Есперанто, Президент Ренато Корсетті

 

І так далі.

 

Міжнародний Форум за Літературу, Мистецтво і Культуру Миру, Президент Ада Ахароні

 

 

І так далі.

 

 

Примітка. Проект Договору проходить в ГСГ процедуру щорічного обговорення і нового редагування до тих пір, поки він не буде ратифікований США і Росією, що покладе початок його офіційного життя.



Up
© Website author: Leo Semashko, 2005; © designed by Roman Snitko, 2005