Головна сторінка

Місія

Зміст

Новини

Про нас

Посилання

Форум

Peace from Harmony
Обговорення Календаря Гармонійної Ери: ВНИКНИ, ПРИЄДНУЙСЯ, ДОПОВНИ і ДІЙ!

Наталія СИДОРОВА
Санкт-Петербург, Росія
paradiz@rol.ru
17.12.06

Керівникам проекту
«Календар гармонійної ери»

Пропозиція

Як відомо, головною метою Вашого проекту можна вважати досягнення гармонії у відносинах між людьми, людськими співтовариствами і цілими державами. Наш Санкт-Петербурзький клуб РАЙ турбувався тим же самим більше 26 років тому, коли його майбутні члени почализбиратися в звичайній домашнійобстановці, щоб спілкуватися, разом радіючи і допомагаючи один одному. Через нього пройшли сотні, якщо не тисячі творчих людей Петербургу, Росії і зарубіжжя. З тих пір багато що помінялося, виросли наші діти і внуки, але відчуття гармонії при зустрічах залишається незмінним. Хотілося б розповсюдити його на інших людей в різних країнах і тому ми пропонуємо включити у Ваш Календар число 13 січня, день народження нашого Раю.
Коротку інформацію про історію Петербурзького творчого клубу РАЙ прикладаюдо нашої Пропозиції.

З повагою
Голова клубу

Наталія СИДОРОВА

17 грудня 2006 р.


Щепановська Е.М
Петербург
semira@zmail.ru
25.11.06

Ваш сайт мені вважається інтересною утопією - в самому доброму сенсі цього
слова. Орієнтація на детей і на майбутнє,
нове, гармонійне, екологічне сприйняття реальності,
яке і зробить життя гармонійним – сама важлива
орієнтація, яка тільки можлива (для нашего
дисгармонійного часу з орієнтацією на мат. прибуток,
нескінченну гонку надвиробництва і технократичне
суспільство, вбиваюче в людині все живе).

Щепановська Е.М


Вербицький Олександр
Україна, м. Одеса
vap3000@ukr.net
20.11.06

Шановний Лев Михайлович, співавтори і учасники Календаря Гармонійної Ери!
Дякуємо Всім за створення і розвиток Календаря, як
необходнього| творіння колективного розуму в епоху становлення гармонійного, якісно нового суспільства. Утішно, що головною всесвітньою турботою Календаря є| Діти - джерела Гармонії і Мируна Землі.


Микола Винограду
Москва
nsvin@mail.ru
04.11.06

Гармонія в Росії

Ідея гармонії проникає на державний рівень не тільки в Китаї, який збирається будувати «суспільствосоціальної гармонії» замість диктатури пролетаріату, але і в Росії. Газета АІФ (44, 2006, с.2) повідомляє, що міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив наступне: «Унас є прозорі інтереси власного розвитку в гармонії знавколишнім миром». Отже у вашого сайту «Мир зГармонії» є впливові союзники не тільки в Китаї, але і в Росії.

Микола Винограду


Лев Семашко
Росія, Петербург
leo44442006@yandex.ru
29.10.06

ДорогаОльга Миколаївна!

Китай: Гармонія замість диктатури!!!!!!!!!!

Спасибі за сенсаційну новину!!! Це дійсно епохальний крок до гармонії,
та природний для китайської (конфуціанської і буддійської) культури, для якої цінність гармонії завжди була центральною. Коли я був в Пекіні в 2004, я бачив в старому місті китайських імператорів (на зразокнашого Московського Кремля) декілька храмів гармонії (китайці розрізняють декілька ступенів гармонії), які були побудовані 6-5-4 століть назад.

Дивніше те, що на цей крок зважилася Компартія, оскільки гармонія несумісна не тільки з диктатурою пролетаріату, але і з матеріалістичним (економічним) монізмом, і з класовою боротьбою, і з
керівною роллю єдиної Компартії. Алеякщо китайці змогли наступитина
горло чужій їх культурі моністичної (матеріалістичної) ідеології (як відомо їх культура плюралістична і будується на основі філософії П'ЯТИ
рівнозначних першооснов), то вони, з їх завзятістю і культурною прихильністю своєї плюралістичної гармонії (моністичною не буває!!!), коли-небудь звільняться і від інших згубних (дисгармонійних) наслідків моністичного марксизму. Коли-небудь вони знайдуть і сприймуть з марксизму гармонійний
СТРУКТУРНИЙ початок РІВНО НЕОБХІДНИХ чотирьох сфер громадського відтворення і відповідних, гармонійних, а не антагоністичних, ЧОТИРЬОХ
Сферних КЛАСІВ НАСЕЛЕННЯ, включаючи дітей. Сферні класи населення і їх гармонія – це не марксизм, а виведення
тетрасоціології з чотирьох сфер марксизму. Нагадаю детальніше. (Продовження обговорення дивитися: http://peacefromharmony.org/?cat=ru_c&key=80

Лев Семашко


Ольга Ушакова
Петербург, Росія
ushakova60@mail.ru
29.10.06

Лев Михайлович.

Чи чули Ви про епохальний крок до гармонії найчисленнішої нації на Землі?
Вчора по телевізору передали про рішення Комуністичної партії Китаю відмінити податок з урожаю стягуваного з селян більше 2000 років (!?), з одночасною відмовою від збереженнярежиму "диктатури пролетаріату", яку їх Пленум вирішив замінити курсом на будівництво "гармонійного суспільства". Отже тепер уВас
є ще один могутній союзник.

Повідомлю і новини про себе, брала участь в урочистих заходах до 40-річчя
факультету психології Великого університету. У ювілейній збірціпомістили (з
Олегом Миколайовичем) матеріал про психологічний і соціальний внесокН.С.
Говорова.

Спасибі Вам за інформування, і ще більше, за поздоровлення - від мого імені Абрама Григоровича Юсфіна з 80-річчям.

Ольга Миколаївна.


Денис Зуєв
Красноярськ, Росія
tungus66@mail.ru
21.09.06

Дорогий Лев

Проект сайту і календаря Гармонійної ери, на мій погляд, дуже корисні почини, оскільки зачіпають дітей – творінь, що саме дискримінуються на планеті. Сподіваюся, що проблеми з фінансуванням вирішаться. Нобелівська премія світу дійсно вирішила б багато проблем і дозволила б ідеї розвиватися і привернутибільше прихильників – саме за рахунок більшого числа перекладів у світовому масштабі. У благої ідеї завжди будуть прихильники, які не дадуть їй померти - ні морально, ні матеріально.

Бажаю сайту довгого життя і постійного розвитку!

З повагою до Вас

Денис Зуєв (соціолог, г.Красноярск)
21 вересня 2006


Алферова Людмила
Россия, Челябінськ
dinagimn76@rambler.ru
03.09.06

Я, директор гімназії 76, хочу повідомити, що педагогічний колектив і діти підтримують створення календаря гармонії. Ми вирішили, що дати потрібно закріплювати справами. Спланували на основі цього каледаря| створити музей миру і згоди. Готові обговорювати і пропагувати цю чудову ідею.


Алферова Людмила
Россия, Челябінськ
dinagimn76@rambler.ru
03.09.06

Я, директор гімназії 76, хочу повідомити, що педагогічний колектив і діти підтримують створення календаря гармонії. Ми вирішили, що дати потрібно закріплювати справами. Спланували на основі цього каледаря створити музей миру і згоди. Готові обговорювати і пропагувати цю чудову ідею.


Роберт Вейр
США
Robtweir@aol.com
30.06.06

Лев

Ваш Календар Гармонійної Ери - це велика ідея. Мені особливо подобаються ваші слова: «Ми прагнемо до того, щоб кожний день року став святковою або пам'ятною датою гармонії, щоб в році не залишилося днів для війни, ворожнечі і приниження. " Мені приємно дізнатися про вас. Я говорив Вам, що я відношуся до тих багатьох громадян СполученихШтатів, які працюють, щоб встановити в Американському Уряді Відділ або Міністерство Миру. Я думаю, що ми можемо добитися цього, хай не скоро, але кінець кінцем. Ініціатива міністерства миру існує в Канаді і інших країнах. Можливо, ми будемо готові додати"День Міністерства Миру" у ваш календар.

Роберт Вейр

Письменник, Спікер, Консультант

Автор книги «Зірки Надії: Життя і Час Джона Макконела, Засновника Дня Землі» . Статтю, присвячену Джону Макконелі можна подивитися на моєму сайті: www.robertmweir.com


Рамкрішна Сингх
Індія
profrksingh@yahoo.com
30.06.06

ДорогийЛев, календар – це великий внесок. Я хотів би щоб ми присвятили більше часу мирній діяльності

Рамкрішна Сингх
Поет, професор


Мона Гамаль Ель|-Діна
Паріж, Франція
monagamaleldine@free.fr
22.06.06

Дорогийд-р Семашко, дорогі друзі!

Я дуже щаслива святкувати День Глобальної Гармонії 21 червня. Велике вам спасибі за ваші зусилля цього дня, направлені на порятунок дітей світу. Я – всесвітній посол миру і я сподіваюсябути у вашому списку авторів, можливо під номером 13.

Поздоровлення вам, дітям і всім нашим друзям.

Д-р Мона Гамаль Ель-Діна,
Всесвітній посол миру, поет


Наталія Сидорова
Росія, Петербург
paradiz@rol.ru
01.06.06

Дорогий Лев Михайлович, хочу привітати Вас з професійним
святом, оскільки захист дітей давно вже Ваша головна справа.
Успіхів і успіху!

З повагою

Наталія


Ги Креки
Франція
guy.crequie@wanadoo.fr
01.06.06

Я дуже щасливий, що пан Нучи, Президент Асоціації Всесвітніх Послів Миру представив до цього почесного звання Льва Семашко, який заслужив його своєю роботою як організатор Міжнародного сайту, що ставить гідність дитинив центр його гуманістичної заклопотаності.
Поздоровляю з новим послом мирту, який складає честь цього гідного інституту.

Товаріщеські, з повагою

Ги Креки
Письменник, Поет, Франція


Ніна Гончарова
Новосибірськ Росія
gong3000@ngs.ru
30.05.06

Дякуємо всім співавторам, учасникам, перекладачам і їх Натхненнику - Льву Семашко за дивовижну роботу, яку можна назвати творіння себе і створення умов для дітей, щоб вони могли жити в гармонійному суспільстві миру і злагоди|.
Ніна Гончарова - поет, художник, композитор, координатор
мегапроекту "Планета 3000", Росія


Ги Креки
Франція
guy.crequie@wanadoo.fr
30.05.06

Поздоровляю Льва з цією колосальною і такою важливою для майбутніх поколінь роботою. Щоб діти розкрили і затвердили свою специфічну індивідуальність, їм потрібне домашнє оточення, школа і поважаюча їх людську гідність політика держав. Ця потреба відкриваєтьсянам як громадянам світу разом з універсальністю людства, яке створює цінності, що полегшують симбіоз між цивілізаціями, статями і поколіннями.
Для цієї цілі, я пропоную Вам мою поему про мого брата як синонімі пошани і загальної любові.
Сердечно.

Ги Креки
Письменник, Поет, Франція


Віл Хонард
Канада
will@unb.ca
04.05.06

Дозвольте мені вітати ваші зусилля і ваші думки! Я дійсно думаю, що цінність, яку ви дітям і молоді – це важливий шлях розвитку. Оскільки діти містять в собі і світло і тінь миру, їх цінність має найбільшу важливість для того, щоб ми використовували всі наші таланти і ресурси для освіти дітей світу.
Із захопленням вашою роботою, що продовжується ... і з теплими відносинами

Вил Хонард,
професор соціології, Канада


Марія Аськона,
Буенос-айрес, Аргентина
azconacristina@hotmail.com
20.04.06

Шановний д-р Лев Семашко
Я хочу стисло сказати про себе, вашому сайті "Мир з гармонії" і нашій співпраці.
У 2002 я заснувала міжнародний літературний рух, «Двомовні поети і автори для світу» (www.bilingualmca.bravehost.com ), оскільки я вірю в двомовну літературу як найбільш прямий шлях|коліюдо міжнародного розуміння і миру.

Післяцього лауреат поетичних премій, поетеса Дорін Попа зРумунії запросила мене приєднуватися до ІФЛАК. Там я познайомилася з дивовижним метеликом миру, професором Адою Ахароні, засновникомІФЛАК, що прокладає мир, яка з тих пір стала моїм наставником і натхненником, і навіть познайомила мене з вами, приголомшливою особистістю, пасіонарні зусилля якої в цьому благородному напрямі дійсно екстраординарні. Пізніше я приєдналася до HD&HS, з розумної подачі д-ра| Евелін Лінднер, іншої музи миру на Землі.

Ваш сайт "Світ з Гармонії " (http://www.peacefromharmony.org), що працює з лютого 2005, прекрасна дочка ІФЛАК, став частиноюмого життя. Я згодна з Календарем і нашим Зверненням до молоді, які були створені співавторами вашого сайту при активній участі ІФЛАК, включаючи мене. Я щаслива співробітничати з вашим міжнародним і багатомовним сайтом, частину якого я переклала іспанською мовою, що дозволило вам відкрити його і на моїй мові.

Створення нової культури світу і гармонії повинне початися з організації інтелектуалів. Ми відповідальні за розповсюдження наших універсальних ідеалів і високих моральних цінностей у всьому світі, де ростуть наші діти. Вони - майбутнє нашої Землі, сім'я довершеного людського співжиття. Як шкільний психолог я міцно вірю в утворення нових поколінь як унікальний спосіб дійсної і принципової зміни нашої жорстокої цивілізації.

У нашому глобальному селі я запрошую всіх інтелектуалів приєднатися справою до сайту "Світ з гармонії" в цьому прагненні. Я рекомендую всім юнакам і дівчатам вивчати в школах, коледжах і університетах соціальну філософію Льва Семашко (тетрасоціологію), яка є оригінальною і свіжою перспективою. Я думаю, що гармонія, як узгоджена різноманітність наших думок, рас, релігій і віри, створює аромат чудового саду, в якому ми всі можемо бути щасливі. Ми - приклад того, що мир і гармонія складають той справжній шанс, який повинен превалювати між народами.

Марія Аськона,
професор і поет
Буенос-айрес, Аргентина
Квітень 20, 2006


Ніна Гончарова
Росія Новосибірськ
gong3000@ngs.ru
18.04.06

Із захопленням і радістю ми відчуваємо, як народжується Новий Мир - мир гармонії, любові, щастя, усвідомленості. І це яскраво видно на цьому сайті, де з'єднуються думки і можливості людей з різних країн і континентів в ім'я життя, в ім'я наших дітей, молоді і в ім'я майбутнього. Різноманітність культур і народів з їх унікальністю - це все знайшло віддзеркалення в Календарі і ми упевнені, що ідея календаря, що несе Гармонію - покладе початок узгодженим діям дітей, молоді і дорослих по утворенню суспільства миру, гармонії і злагоди. З любов'юкоманда проекту "Планета 3000" Талгат Акбашев, Ніна Гончарова, Клод Вез'е - Росія - Канада


Лев Ключників
Росія, Апатіти
Ol-Tan@Yandex.ru
17.04.06

Ідея чудова, слід ще кожному народу пригадати свої відвічні свята, і взагалі пригадати свій народ як такий. І відмінність в мові і одязі повинна бути підкресленою. Всі різні, і в цій різниці прихована гармонія.

 Up
© Website author: Leo Semashko, 2005; © designed by Roman Snitko, 2005